Get Adobe Flash player
Автосервіс Ремонт дисків

Ремонт дисків

Ремонт стальних дисків

Після сильного удару (яма, бордюр і т д) колесо потрібно уважно оглянути на наявність пошкоджень шини або диска. Про що переважно свідчить вібрація, яка відчувається на рулі. Це спричиняє зміна геометрії диска.

Ми пропонуєм якісний ремонт стальних дисків від R12 до R17,5. Наше обладнання дозволяє ремонтувати диски з мінімальним пошкодженням лакофарбового покриття.

Ремонт дисків з легких сплавів

Диски з легких сплавів мають набагато кращі технічні показники по відношенню до стальних дисків. Але мають і свої недоліки:

  • Висока ціна
  • Складніше піддаються ремонту

Ми використовуємо для ремонту легкосплавних дисків сучасні технології. Наші спеціалісти на сучасному обладнанні проведуть діагностику легко сплавного диску. На основі діагностики Вам буде запропонований варіант ремонту та ціну за нього в межаг прейскуранту. Але не кожен диск можливо відремонтувати. Ми гарантуємо якість ремонтованих нами дисків, тому диски ,які не підлягають ремонту ми не ремонтуємо. Повертаючи клієнту з поясненнями причини неможливості ремонту.

Ми не використовуємо так званої „прокатки” легко сплавних дисків. На думку спеціалістів по виготовленню легко сплавних дисків так зване „катання” змінює структуру металу. Це призводить до ослаблення диска і їх подальша експлуатація практично неможлива. Наші спеціалісти використовують спеціальне обладнання для збереження технологічного процесу, який рекомендують виробники легко сплавних дисків. В процесі ремонту ми враховуємо всі фізико-механічні зміни, що отримані внаслідок деформації, виходячи з тих даних приймаєм рішення, який метод використовувати в даному випадку.

Пошук по сайту

ban3.gif