Get Adobe Flash player
Автосервіс Послуги

Шиномонтаж та балансування

Якісний шиномонтаж і балансування коліс значно покращують ходові якості і керованість автомобіля, знижують вібрацію, роблять рух автомобіля більш плавним, збільшують термін служби покришок, рульового управління і підвіски.
На наших дорогах завжди висока ймовірність пошкодити шину, і тоді виникне нагальна необхідність її заміни і балансування.
Навіть звична заміна літньої автогуми на зимову, вимагає знань і навичок, володіти якими досконало може тільки досвідчений майстер з шиномонтажу.
З цим процесом не впоратися і без використання спеціального обладнання для шиномонтажу, за допомогою якого проводиться точне балансування коліс.
Наш автосервіс готовий запропонувати вам широкий спектр послуг з шиномонтажу, ремонту і балансуванню ваших коліс і колісних дисків.
Наш шиномонтаж оснащений високотехнологічним європейським обладнанням від виробників світового класу, яке дозволяє досягти високих результатів при шиномонтажі та балансуванню коліс.
Операції з демонтажу і подальша установка шин, їх ремонт проводяться на ваших очах і займають лічені хвилини, а накопичений за роки роботи досвід наших співробітників дозволяє нам робити це не тільки швидко, але в першу чергу якісно і акуратно, не завдаючи ушкоджень покриттю диска.
Тому необхідно обов'язково перевіряти балансування коліс в автосервісі після приблизно кожних 15000 км. пробігу (точну цифру Ви можете дізнатися заглянувши в карту планового ТО для Вашого автомобіля), або відразу після того, як Ви відчули вібрацію і биття (для більшості автомобілів це проявляється на швидкості 80-110 км / год).
"Автосервіс" здійснює професійний шиномонтаж і балансування коліс імпортних легкових автомобілів, позашляховиків і мікроавтобусів всіх марок.
Шиномонтаж і високоточне комп'ютерне балансування коліс здійснюється на сучасних стендах і верстатах.

Пошук по сайту

ban3.gif