Get Adobe Flash player
Автосервіс Аргонна зварка

Аргонна зварка

Аргонна зварка в даний час широко застосовується при ремонті різних частин і вузлів автомобілів При цьому особливістю аргонової  зварки є можливість вживання цієї технології в багатьох суміжних областях., дозволяє проводити повний спектр робіт з алюмінієм, нержавіючою сталлю, чавуном, титаном і кольоровими металами.

Використання аргонової зварки  - оптимальний варіант вирішення проблем з механічним пошкодженням, оскільки вартість зварки значно нижче вартості заміни пошкодженої деталі.

Легкосплавний диск, а тим більше кований, складається з алюмінію з різними присадками, що додають диску жорсткість. Алюміній має властивості миттєво окислюватися в повітряному середовищі і покриватися на поверхні тонкою плівкою.

Внаслідок цього, звичайна зварка безсила перед цим металом, потрібний захист від оксиду – аргон.

Для закладення сколів і розривів в місцях заминань застосовуються аргонну зварку і спеціальний витратний дріт, який, розплавляючись, займає пошкоджене місце. З її допомогою вдається відтворювати втрачені фрагменти обода, заповнивши місце металом і надавши потрібну форму шліфувальним інструментом.

 

Пошук по сайту

ban3.gif